Baltacioğlu Nakliyat | Kurumsal

About us

Hakkimizda

1993 yılı itibari ile öncelikli olarak inşaat malzemeleri ve nakliye alanında hizmet verirken gelişen ve biriken tecrübelerimizle inşaat hafriyatı, çevre düzenlemeleri, alt ve üst yapı çalışmalarını da alanımıza dahil ederek hizmet vermeye devam ediyoruz. İşimizi, geçen zamanla orantılı olarak artan tecrübemizle, müşteri memnuniyeti ön planda tutarak titizlikle ve özenle yapmaktayız.

Ulaşım Bakanlığı’ nın tüm zorunlu yasal belgeleri bulunan firmamız yüklendiği işi, işe uygun araç, ekipman ve konusunda tecrübeli personellerimiz ile profesyonellik ve titizlikle bitirmeye özen veriyoruz. Bölgemizde bulunan inşaatların ve firmaların alanımıza hitap eden işlerini hızlı, düşük maliyetli ve güvenilir bir şekilde sonuçlandırmaktayız. Bizi yakından tanıdığınızda tecrübe ve titizliğimizi fark edecek, aynı kulvardaki firmalardan farklı olduğumuzu göreceksiniz.

Misyonumuz , bölgemizde hizmet ağımız içinde bulunan her türlü işte aranan, bilinen, tercih edilen ve önde gelen firma olmak.

Vizonumuz , yüklendiğimiz işleri müşteri memnuniyeti ön planda olmak kaydı ile tecrübeli personellerimizle hızlı ve düşük maliyetle sonuçlandırmak.